Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta w Płotach

Dyplomy w akcji „Mała książka – wielki człowiek”dla Mileny

Utworzono dnia 18.03.2024

W 2018 roku nasza biblioteka przystąpiła do ogólnopolskiej akcji czytelniczej Instytutu Książki „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Celem kampanii jest zachęcenie rodziców i opiekunów najmłodszych dzieci do odwiedzania biblioteki i wypożyczania książek. Zwraca ona również uwagę na rolę czytania w rozwoju ich pociech.
W projekcie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 3 - 6 lat. Ich zadaniem jest zdobycie specjalnych naklejek, które otrzymują po wypożyczeniu książki. Uzbieranie dziesięciu nagradzane jest pamiątkowym dyplomem „Małego Czytelnika” .
Kilka tygodni temu do grona naszych czytelników dołączyła Milena i jednocześnie rozpoczęła zabawę w akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Wówczas otrzymała wyprawkę i kartę małego czytelnika.
Milena systematycznie odwiedzała naszą bibliotekę i uzbierała na swojej karcie 10 naklejek za co otrzymała Dyplom Małego Czytelnika . Gratulujemy!
Słowa uznania kierujemy również do Rodziców Mileny,którzy są świadomi, że wspólne czytanie może bardzo pomagać w rozwoju i wychowaniu dziecka.
Pamiętajmy!
Codzienne czytanie dziecku dla przyjemności i radykalne ograniczenie mediów wizualnych to najlepsza inwestycja w jego przyszłość!Na zdjęciu Milena z mamą i siostrą

Dyplomy w akcji „Mała książka – wielki człowiek”dla Mileny

Utworzono dnia 18.03.2024, 08:48

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 36

W poprzednim tygodniu: 106

W tym miesiącu: 282

W poprzednim miesiącu: 359

Wszystkich: 17026

BIBLIOTEKA POLECA: